KONST / Litografier / Färglitografi 13857425
nr 1385 7425
Färglitografi
Göran Ivarsson. Signerad, numrerad 14/83, "Joker". Motivet: 20x15, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:59:50
21/3 06:09:52
100 kr
22/3 17:13:26